Vítáme Vás v labyrintu medicíny!

MUDr. Tereza Feltoni Gurini & Stefania Zanconato

bývalé pacientky, které se vyléčily z nevyléčitelné autoimunitní nemoci.

Jsme velmi rády, že jste se rozhodli připojit se k nám rebelům, kteří se rozhodli, že vyléčí nevyléčitelné. 🙂

 

Začněte videem, ve kterém Vám řekneme, co všechno najdete v této členské sekci, která byla navržena tak, aby Vám pomohla s Vašimi prvními krůčky směrem k uzdravení. 

Možná Vás napadne, proč jsem svůj program pojmenovala „Labyrintem medicíny k uzdravení“. Je to proto, že termín Labyrint medicíny dle mého názoru perfektně vystihuje způsob, jakým dnes klasická medicína řeší onemocnění imunitního systému a obecně většinu chronických potíží. Je to skutečně bludiště, ve kterém se ztrácí nemocný a často i lékař, který jej ošetřuje.

Já jsem byla na obou stranách barikády. Prošla jsem cestou doktora, který se nechtěl zdržovat rozmluvami s pacienty, protože na to neměl prostor. Ale následně jsem byla i v kůži pacienta, kterého nikdo neposlouchal a kterému bylo přes klasickou farmakologickou léčbu stále hůř. Až tehdy jsem pochopila, jak bezradně se člověk může cítit.

Když jsem byla hospitalizována naposledy, bylo to tak traumatizující, že jsem se rozhodla podepsat negativní reverz o odmítnutí lékařské péče a nemocnici opustit. Rozhodla jsem se, že se uzdravím i bez klasické medicíny, kterou jsem sice milovala a bezmezně jí důvěřovala, ale která mi uzdravení tak, jak jsem si to představovala, nedokázala nabídnout.

Toto rozhodnutí se ukázalo být jednou z nejlepších věcí, které jsem v životě udělala. Podařilo se mi najít uzdravení a dnes jsem zdravější než většina mých přátel, mám krásnou rodinu a vykonávám povolání lékaře, které mě nesmírně baví a naplňuje. 😊

A protože vím, že v labyrintu medicíny stále bloudí spousta lidí, vytvořila jsem program, jehož prioritou je provést Vás bludištěm nemoci až k uzdravení. Protože diagnóza nevyléčitelé choroby nemusí být absolutní pravda. Protože kromě léčby v duchu klasické medicíny existuje celá řada způsobů, jak k onemocnění přistupovat a jak jej řešit.

 

A pokud i Vy věříte, že je možné léčit neléčitelné, tak jste tu správně 😊

Tuto členskou sekci jsme vytvořili hlavně proto, že Vás chceme motivovat k akci.

Dokud totiž nezačnete něco měnit a pracovat na tom, jak vnímáte sebe, svět a onemocnění nebo potíže, které Vás trápí, nic se nezmění. Mohu Vás teď zahltit několikahodinovými přednáškami na téma zdraví a celostní léčba. Avšak pokud nic z toho, co Vám budu říkat, neimplementujete do svého života, je celá teorie úplně k ničemu.

Proto jsem se rozhodla, že sestavím jednoduchý 12-ti denní program, který zvládne úplně každý.

 

Nebudete k tomu potřebovat statisíce na bankovním kontě. Ani nebudete muset věnovat desítky hodin studiu fyziologie a anatomie člověka.

Co přesně najdete na těchto stránkách?

 • ZDARMA KE STAŽENÍ
  Mapu výzvy si můžete stáhnout v sekci „ZDARMA KE STAŽENÍ“, kdy pod obrázkem e-booku kliknete na tmavě zelenou ikonku se symbolem stáhnout.
 • TROCHA MOTIVACE
  Když si otevřete stránku „Trocha motivace“, najdete na ní rozhovor, kde si s moderátorem Jirkou Součkem povídáme o strachu, který musí člověk překonat, když se začíná léčit ve vlastní režii. Otevřeme téma rozhodnutí uzdravit se vs. něco zkoušet. A najdete zde také spoustu dalších inspirativních myšlenek. Věřím, že Vás to namotivuje k akci!
 • BLOG
  Přes tuto kolonku se můžete prokliknout na mé webové stránky 🙂
 • CHCI VÍCE
  Pokud se Vám mé materiály budou líbit a budete cítit, že by tato cesta mohla být pro Vás, pokračování najdete v záložce „Chci více“.
Pontina propojujeme klasickou a alternativní medicínu

My věříme, že možností léčby je tolik, kolik je lidí.

 

A je mi obrovskou ctí, že Vám mohu představit unikátní protokol, který v léčbě pomohl mě i spoustě dalším lidem. Včetně těch, se kterými jsem spolupracovala nebo spolupracuji. Vždy bude potřeba přizpůsobit si terapii na míru, ale existují způsoby, které prostě obecně fungují.

Pokusím se Vám postupně přiblížit jak principy celostní léčby, tak cesty, jak si terapii ušít na míru 🙂

 

Přeji Vám, ať se vaše cesta za uzdravením promění v dobrodružnou stezku plnou splněných snů.

Tereza & Stefania