Hormonální zdraví žen pohledem celostní medicíny II.díl

2. díl s celostní lékařkou a gynekoložkou doktorkou Terezou Feltoni nás zavede mimo jiné do období ženské menopauzy, perimenopauzy a hormonální spleti žen po třicítce, nebo žen, které z různých zdravotních důvodů museli podstoupit gynekologický zákrok jako hysterektomii, umělý hormonální přechod atp. Dotkneme se také tématu HPV infekcí, které mohou žen trápit po celou dobu jejich reprodukčního cyklu, ale i po něm, diagnostika a jak přistupovat ke změnám na děložním čípku. Hostem druhého dílu je Ing. Katarína Hrivňáková, odborná garantka organizace Svět non toxic, která si sama prošla ještě ve fertilním věku gynekologickým onemocněním a hysterektomií. Ani v druhém dílu tedy nebude chybět osobní zkušenost pacientky na cestě za vyléčením a současné ženy, která chápe a praktikuje non toxic proncipy.

Hostem videa je opět výživová poradkyně Stefania Zanconato, která diskuzi obohacuje o rady a tipy z oblasti výživy a doplňků stravy, které jsou v souladu s non toxic principy. Video vzniklo ve spolupráci s eshopem Naturapura.

Moderuje Pavla Pavlištová, předsedkyně organizace Svět non toxic, z.s.

Práce lékařky a studium medicíny z různých perspektiv je již více než 10 let mou největší vášní a koníčkem. Skrze vlastní zkušenost s vážným autoimunitním onemocněním -ulcerózní pankolitidou- jsem se odklonila od striktně západní medicíny a nyní provádím lidi na cestě za uzdravením pečlivým propojením konvečních, alternativních a psychoterapeutických metod zapracovaných do jednoduchého konceptu. Jsem přesvědčená, že autoimunitní onemocnění  můžete léčit a vyléčit, tak jako se to podařilo mě. Můj příběh si přečtěte zde >> >

Nejnovější články